نسخه چاپی نسخه چاپی

درسفر رئیس جمهور به “ری”؛ تبعیض و بدسلیقگی قلب خبرنگاران ری را به درد آورد

IMG_2351fg-300x298

بی توجه ای و تبعیض بین اصحاب رسانه در سفر رئیس جمهوری ایران به “ری” قلب خبرنگاران متعهد و پیشکسوت شهرستان ری را به درد آورد. با توجه به اینکه شهرستان ری از دیر باز مورد توجه و همچنین مهد فرهنگ و تمدن بوده است، ولی همیشه در سایه بی عدالتی قرار گرفته است و […]

بی توجه ای و تبعیض بین اصحاب رسانه در سفر رئیس جمهوری ایران به “ری” قلب خبرنگاران متعهد و پیشکسوت شهرستان ری را به درد آورد.
با توجه به اینکه شهرستان ری از دیر باز مورد توجه و همچنین مهد فرهنگ و تمدن بوده است، ولی همیشه در سایه بی عدالتی قرار گرفته است و متاسفانه این رفتارها تمامی ندارد و از هرسویی و هر طریقی این نا عدالتی ها دامن گیر مردم ری می باشد.
حدود دو سال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و مسوولان ری در هر لحظه از زمان که نیاز به حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران داشته اند ، خبرنگاران با تمام وجود در مسیر اطلاع رسانی حاضر بوده اند.
خبرنگارانی که با عشق و سوگند به قلم در این مسیر سخت و دشورا ،بی هیچ توقعی به وظیفه خطیر خود در خصوص آگاهی بخشی پرداخته اند.
ولی متاسفانه مزد زحمات دو ساله و چندین ساله این قشر خدوم در سفر ریاست محترم جمهوری به “ری” قبله تهران با بد سلیقگی و تبعیض و ترس از این نهاد و آن نهاد داده شد.
جای بسی تامل است که آیا مسوولان ری اصحاب رسانه را که در شعار ارباب جراید و یکی از ارکان قانون اساسی می دانند در کجای این سفر دیدن…؟؟؟!!!
و نیز در دیدار و نشست نخبگان با رئیس جمهور جایگاه رفیع رسانه کجا بود؟؟؟
و چرا با سلیقه عمل کردن؟؟؟؟؟ این پرسش ها و صد ها پرسش دیگر به نحوی در ذهنم جا گرفته که دیگر قادر به نوشتن هم نیستم…
از این رو به جد خواستار رسیدگی و پاسخ صریح و شفاف مسوولان ری به این اتفاق ناگوار و زشت که متاسفانه در تاریخ سفر رئیس جمهوری ایران دکتر حسن روحانی به “ری” قبله تهران رقم خورد، هستم.
رضا فغانی
نماینده ارباب جراید در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری
سرپرست روزنامه های جام جم و ایران در جنوب استان تهراندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *