نسخه چاپی نسخه چاپی

چند توصیه به نماینده آینده: آقای نماینده ؛گذشته ات را فراموش نکن !!

نسیم ری – این روزها آنقدر فضای انتخاباتی داغ شده است که بتوان رک و بی پرده به نمایندگان و منتخبان آینده مردم به راحتی سخن گفت ، سخنی که شاید برای برخی ناخوشایند باشد اما اگر به بطن آن بنگریم ،حرف دل مردمی است که هر زمان حضور آنها در صحنه لازم بوده است ،با شکوه و عظمت شان چنان جواب دندان شکنی به دشمنان داده اند که همیشه باید سخن شان را بی پرده بیان نمود.

IMG_804823

علی کیوانی قمصری – مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی دقت

آن چه در ادامه می آید، اما و اگرهایی است که باید نماینده منتخب مردم درشهرستانهای شهریار ، قدس و ملارد بدانند و در آینده جهت نیل بدان گام های مثبتی بردارد که قطعاً این امر در ذهن و فکر آنها خواهد بود چرا که آنها نیز فرزند ایرانی هستند که هر روز قله های ترقی را طی می کند .

نماینده آینده شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد کسی خواهد بود که با نگرش به گذشته بایستی آینده ای نو را  بسازد ،البته آینده ای از نوع قانون گذاری ؛ هرچند که او در مجلس با مصوبات و لوایح و قوانین سرو کار دارد اما بسیاری از کارها با رایزنی مثبت او  انجام خواهد گرفت .

مردم امروز انتظار دارند که آقای نماینده،  گذشته اش را فراموش نکند چه آنکه در این سمت بوده است و یا شخص دیگری که این کرسی را عهده دار می شود ، باید به او گفت:” آقای نماینده حواست به بیکاران و اشتغال زایی باشد “و یا آقای نماینده “آیا در آینده گوشه چشمی به باغ های در حال تخریب شهرستان شهریار و ملارد دارید”؟ آقای نماینده آیا به صنعتگران و تولیدکنندگان که هر روز تولیدشان رو به افول است نگاهی خواهید کرد؟ آقای نماینده آیا به کیفیت شهرکهای صنعتی می اندیشید یا کمیتش؟آقای نماینده آیا به ساخت و سازهایی که هر روز در شهرستان قدس از روی ناچاری توسط عده ای کم بضاعت صورت می گیرد توجهی خواهی داشت؟ ساخت و سازهایی که هنوز ساز و کار مشخصی ندارند و اگر همین الان نیز به مناطقی از این  شهرستان گشتی بزنید فقر و صبر مردم را در آن خواهی دید . یا آن که به دنبال مقصر خواهید گشت و خواهید گفت : در گذشته انجام گرفته است و به ما ارتباطی ندارد و این قصه تکراری را دوباره از بر خواهید خواند؟ آقای نماینده آیا می دانید چرا شهرداریهای حوزه انتخابیت نتوانسته اند حقوق کارمندان خود را چند ماه پرداخت کنند ؟ یا آنکه طبل تحریم ها و رکودها و نبود اعتبارات را به دست خواهید گرفت ؟ آیا شما مدیر تهدید ها به فرصت ها هستید یا فرصت ها به تهدید ها ؟آقای نماینده امروز عکس هایی که در گذشته و در سمت قبلیتان با شخصیت های مختلف گرفته اید و در جراید منتشر می کنید به نظرتان نشان از خدمت صادقانه دارد ؟ یا آنکه تحصیلات و سوابق تان را بر تابلوی فریبکاری نقش می اندازید نشانی از آینده روشنی برای منطقه؟ آیا جلساتی که درپایان سفره ای سیاسی و حیله وار بعد از آن گسترده می شود نشان از خدمت به مردم است؟  بیایید راحت باشیم و با هم رودروایسی نداشته باشیم، امروز مردم ما چرا از عملکرد برخی از ما ناراضی اند و عملکرد منفی مسئولان به چه پایه هایی ضربه می زند؟ دلیل اینکه رهبر معظم انقلاب در فرموده اخیر خویش می فرماید : “کسانی که نظام را هم قبول ندارند پای صندوق های رای بیایند” چیست ؟  آیا به غیر از عملکرد نامطلوب برخی از مسئولین است که باعث دلخوری آنها از نظام شده ؟ چرا بعضی از ما باید دلایل  مشارکت ۹۸ درصدی مردم را در رای دادن به جمهوری اسلامی ایران در ابتدای انقلاب فراموش کنیم و مسایل شخصی را به منافع عمومی ترجیح دهیم ؟ آقای نماینده منظور و مفهوم سخنان رهبر معظم انقلاب در این فرموده شان چیست ؟ ”  کسانی که برای انتخابات خود را نامزد می کنند, بدانند که انتخابات یک وسیله ای است برای بالا بردن توان کشور, برای آبرومند کردن ملت

photo_2016-02-16_09-47-55

آقای نماینده که امروز با شعارهای آنچنانی سعی در کسب رای بیشتر داری و یا با رایزنی های خاص خودت و تخریب دیگری به دنبال کرسی بهارستان هستی ، آیا می دانی این رای هایی که آینده تو را می سازد رای امید مردم برای بهبود وضعیتشان است؟ و از سویی دیگر عملکرد جنابعالی باعث استحکام پایه های نظام و تزریق امید در دل و جان مردم است؟ حتماً می دانی … می دانی که امروز با روش های مختلف در هر شهرستان جلسات مستمر می گذارید! حتماً آرمانهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برایت مهم است که به دنبال کرسی مجلس به هر طریقی هستی ؟ آیا حقیقتا برای خدمت به مردم گام بر می داری؟ آیا زمانیکه از سوی مردم در هفتم اسفند امسال انتخاب شدی ، تمام سخنان و وعده هایت را به یاد خواهی داشت ؟

آقای نماینده کارکرد دیروز تو در هر سمتی که بوده ای امروز رای ساز فردای تو است و مشوق مشارکت بیشتر مردم در صندوق هایی که چشم تمام جهان بدان ها دوخته شده است.

امروز در شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد بی شک کم و کاستی های زیادی است و اگر رایزنی های شما در مجلس برای ایجاد ساز و کارهای مناسب نباشد باز این کاستی ها خواهد ماند .

آقای نماینده همه مردم امیدوارند که پس از رای آوردنت مهر سکوت در تریبون مجلس بر دهانت ننهی و یا به دنبال مسائل شخصی خود نباشی و از حق مردم حوزه ات دفاع کنی .

مردم امیدشان به مسئولینی است که بارها رهبر معظم انقلاب توصیه های مکرری به آنها جهت خدمت سالم به مردم بیان نموده است،آقای نماینده  آیا دغدغه جنابعالی پس از رای آوردن تیم گروهی تان است؟ یا اینکه صلاح عمومی را سرلوحه کار خود قرار خواهی داد؟، قطعاً اگر امروز چهره ای تاریک از عملکرد خود در هر سمتی که داشته ای می بینی به دلیل اهمال و کم لطفی جنابعالی در وظیفه ای است که می توانست بهترین عملکرد را از خود ارائه دهید.

و بالاخره آقای نماینده چقدر دلت برای مردم می سوزد؟ آقای نماینده چشم امید همه به ژست های آن چنانی تان قبل از انتخابات و شعارهای شیرین و فریبنده تان نیست بلکه به تصمیماتی است که پس از کسب رای می نمایید .

باید بدانیم که مردم امروز هوشیارتر از گذشته به کسانی رای خواهند داد که بدون عوام فریبی و لفظ کلام های خوش ظاهر به دنبال کرسی بهارستان باشند امروز مردم آنقدر هوشیار شده اند که بدانند مشکلاتشان چیست و چگونه و به دست چه کسی حل می شود و آنقدر با مرام و با صفا هستند که شرایط فعلی کشورشان را درک کنند و دوباره شاهد جضور بی سابقه شان خواهیم بود، اما بدانید که روسیاهی بر ذغال می ماند و مطمئن باشید که اگر کوچکترین خدمتی به مردم کرده اید خداوند پیش از همه اجر آن را به شما خواهد داد و مردم نیز آن را ارج می نهند . در پایان امیدوارم آقای نماینده آینده  از این توصیه ها خاطرش مکدر نشده باشد……………

ادامه دارد …………دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *