نسخه چاپی نسخه چاپی

دفتر “امید” در قبله تهران گشوده شد

آیین افتتاح  دومین دفتر مردمی نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با حضور تعدادی از نمایندگان و مسؤولان در شهرری برگزار شد.1037851

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی”نسیم ری” این مراسم با حضور محمدرضا عارف، محسن علیجانی زمانی، پروانه سلحشوری، پروانه مافی، فاطمه حسینی، محمدرضا  بادامچی، سهیلا جلودار زاده، فاطمه ذوالقدر، ابوالفضل  سروش، فاطمه سعیدی، فریده  اولاد قباد، غلامرضا حیدری و داود  محمدی نمایندگان مجلس، هدایت الله جمالی پور، فرماندار شهرستان ری و جمعی  از مسؤولان کشوری، استانی و شهرستانی ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم شهرری برگزار شد.

«محمدرضا عارف»، رییس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی هدف از دایر کردن دفتر مردمی نمایندگان در شهرری را ارتباط نزدیک نمایندگان با مردم دانست و تصریح کرد: نمایندگان تهران در مجلس به طور منظم و برنامه ریزی شده در این دفتر حضور پیدا کرده و مشکلات فردی و منطقه ای مردم جنوب تهران را بررسی و پیگیری می کنند.

وی  مردم را سرمایه های معنوی انقلاب برشمرد و گفت: مردم شهرستان ری نقش بسیار موثری در برگزاری انتخابات سال ۹۴ داشتند و اکنون این رسالت همچنان ادامه دارد چراکه در سال آینده انتخابات بزرگی را در پیش داریم که حضور پرشور یکایک مردم شهر و کشور می تواند در رقم زدن بهترین رویدادها تاثیر گذار باشد.

954133

عارف در ادامه افزود: نمایندگان مجلس دو وظیفه مهم دارند که بخش اول شامل وظایفی است که در خارج از دایره موقعیت جغرافیایی تعریف می شود  و تصمیم گیری های ملی و کلان کشور است که نظارت بر قانونگذاری و اجرای قوانین را در بر می گیرد، اما بخش دیگری از رسالت ما نمایندگان مجلس  شامل اقدامات و پیگیری اهالی منطقه ای می شود که در حوزه انتخابات ما حضور دارند و ما وظیه داریم باتوجه به ارتباطاتی که با وزرا و مسئولان بالادستی داریم در راستای رفع معضلات و مشکلات محل سکونت این افراد و حتی مشکلات شخصی آنها  تلاش کنیم و تفاوتی ندارد که این افراد در زمان انتخابات به ما رای داده اند یا خیر چراکه وظیفه ما خدمت به مردمی است که اکنون  نماینده آنها در مجلس شورای اسلامی هستیم.

در ادامه محسن علیجانی زمانی، نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که ری را قبله تهران نامیده اند، گفت: شهرری مهد پرورش شهدا و مشاهیری است که نام ری را در طول تاریخ پر آوازه کرده اند و لذا به دنبال این هستیم که این شهرستان بتواند هویت سیاسی و اجتماعی خود را کسب کند.

954135

دکتر علیجانی به مشکلات بهداشت و درمان شهرری اشاره کرد و ابراز کرد: عملیات  ساخت بیمارستان میلاد جنوب تهران به زودی در شهرستان ری آغاز می شود.

وی تصریح کرد: همه  نمایندگان تهران باید از نزدیک مشکلات ری را مشاهده کرده و جهت رفع آنها خدمت رسانی کنند چرا که مردم ری نیز به آنها رأی اعتماد  داده اند.

در پایان همه مسئولان به همراه  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفتر مجمع نمایندگان ری حضور یافته و درب امید را به روی اهالی قبله تهران گشودند.

بر اساس تصمیم گیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی دکتر علیجانی که از اهالی ری است و در راه اندازی دفتر مجمع نمایندگان ری تلاش و رایزنی های بسیاری را انجام دادند به مدت ۶ ماه مدیریت و مسئولیت پیگیری امور اهالی شهرستان را در این دفتر بر عهده دارند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *