نسخه چاپی نسخه چاپی

پاسخگویی شبانه روزی به شکایات مردمی در “ری”

نسیم ری،در راستای تکریم ارباب رجوع و نظارت مستمر بر تمامی دستگاههای مستقر در سطح شهرستان و بخشهای تابعه، شماره تلفن های “۰۹۱۰۸۵۵۴۸۴۰ – ۰۹۱۰۸۵۵۴۸۵۰” اداره بازرسی فرمانداری ری برای رسیدگی به شکایات مردمی بصورت شبانه روزی، اعلام گردید.
8139

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری به نقل از پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مهرداد احمدی مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری ری با بیان این خبر گفت: حفظ کرامت مردم در نظام اداری باید یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ادارات باشد.
وی با بیان اینکه نظارت مستمر بر تمامی دستگاههای مستقر در سطح شهرستان و بخشهای تابعه از وظایف اداره بازرسی است، افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع  شماره تلفن های اداره بازرسی بصورت شبانه روزی پاسخگوی شکایات مردمی است.
احمدی گفت: رسیدگی به  مشکلات مردم یکی از وظایف مهم مسؤولان است لذا برای تسریع در روند رسیدگی به موضوعات و درخواست‌های مردمی شماره تلفن همراه ذیل به منظور رسیدگی به شکایات آماده دریافت نظرات است.
رئیس اداره بازرسی فرمانداری ری با اشاره به تعداد رسیدگی به موضوعات و مشکلات مردمی به طور مستقیم در این سازمان تصریح کرد: با عنایت به لزوم بازرسی و ارزیابی عملکرد دستگاههای شهرستان، شماره های همراه ذیل جهت اعلام در روزنامه ها و هفته نامه های محلی به منظور رسیدگی به شکایات به صورت شبانه روزی اعلام می گردد.
 ” ۰۹۱۰۸۵۵۴۸۴۰  –  ۰۹۱۰۸۵۵۴۸۵۰ “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *