نسخه چاپی نسخه چاپی

افزایش ۳۰ درصدی تولید قطعات ، رکورد تولید شرکت سایپا  را در ۵ اخیر شکست

%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%be%d8%a7شرکت سایپا پرس با تولید ۴۳۷هزار قطعه از محصولات مختلف پرسی در آبانماه سال جاری رکورد تولید خود را طی ۵ سال اخیر شکست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی”نسیم ری”؛ «اشکان مومنی»،  معاون تولید شرکت سایپا پرس، با اعلام این خبر گفت: در ماه گذشته شرکت سایپا پرس با تولید ۴۳۷هزار قطعه از محصولات مختلف پرسی، بیشترین حجم کمی و کیفی تولیدات را به چرخه تولید رساند.

معاون تولید شرکت سایپا پرس در تکمیل این خبر گفت: بر اساس تاکید مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش تولید شرکت سایپاپرس،  برنامه ریزی های لازم جهت تحقق این امر انجام شده است و باتلاش بی وقفه همکاران در واحدهای تولیدی و پشتیبانی، شعار اقدام و عمل محقق شده است و این شرکت در آبان ماه سال جاری توانست  با افزایش ۳۰درصدی تولیدات خود نسبت به میانگین ۶ ماهه ی ابتدای سال جاری به رکورد بی سابقه ای در تولید محصولات  پرسی طی ۵ سال اخیر دست یابد.

وی یکی از رموز موفقیت و دستیابی به  افزایش ۳۰ درصدی تولیدات را استفاده از رهنمودهای کاربردی مهندس هاشمی،مدیر عامل  شرکت سایپا پرس برشمرد واظهار داشت: شکسته شدن رکورد تولیدات این شرکت در کنار بهبود روند کیفی قطعات و کاهش قطعات نامنطبق و ضایعات تحقق یافته و این شرکت در ماه های اخیر در راستای برنامه های افزایش تولید گروه خودرو سازی سایپا و شرکت رنو گام برداشته است.

مومنی در پایان از تلاش و زحمات تمامی همکاران خود در واحد های مختلف تولیدی و پشتیبانی جهت تحقق این امر تشکر و قدردانی کرد./ پایان خبر. انسیه اسماعیلیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *