نسخه چاپی نسخه چاپی

بانوان والیبالیست کهریزک فاتح رقابت دوستانه با بانوان ورزشکار باقرشهر شدند

بانوان والیبالست2بانوان  ورزشکار کهریزک در مسابقات دوستانه والیبال، گوی سبقت را از والیبالیست های باقرشهر ربودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی”نسیم ری” و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ «سعید رافضی» با اشاره به این خبر گفت: در راستای آماده سازی بانوان ورزشکار کهریزک برای رقابت در جام مسابقات والیبال ۲۲ بهمن ، مسابقات دوستانه ای بین  ورزشکاران شهر کهریزک و سایر شهرهای همجوار در حال برگزاری است.

مسئول واحد ورزش شهرداری کهریزک در ادامه افزود: در این  مسابقات دوستانه، بانوان والیبالیست کهریزک  در دور رفت و برگشت توانستند بر بانوان ورزشکار باقرشهر غلبه کنند و مقام اول را از آن خود کنند.

وی افزود: هم اکنون بانوان والیبالیست کهریزک مشغول تمرین و آماده سازی برای حضور در رقابت های دوستانه والیبال با بانوان ورزشکار شهر حسن آباد هستند.

رافضی اظهار داشت: باتوجه به نزدیک شدن ایم دهه مبارک فجر از هم اکنون سوت مسابقات جام های ورزشی ۲۲ بهمن به صدا درآمده است و ورزشکاران شهر کهریزک در رشته های مختلف ورزشی مشغول تمرین برای رفتن به مصاف حریفان خود و کسب مقام قهرمانی هستند.

«محبوبه انصاری»، مربی گری تیم والیبال بانوان کهریزک را برعهده داشته و بانوان«مریم کریمی»،  «لیلا یوسفی» ، «نازنین بهروزی»، « لیلا آقایی»، «فاطمه سلیمان نسب» و «آزاده سعیدی» به عنوان اعضای تیم والیبال بانوان شهر کهریزک فاتح این دوره از رقابت های دوستانه بودند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *