نسخه چاپی نسخه چاپی

برپایی بازارچه تولیدات بانوان کارآفرین در منطقه ۲۰

شهردار منطقه ۲۰ از برپایی بازارچه خوداشتغالی، به منظورحمایت از تولیدات بانوان کارآفرین این منطقه جنوبی خبرداد.

unnamed (1)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری ، سید احمد صفوی در جریان بازدید از این بازارچه گفت: بازارچه خود اشتغالی بانوان کارآفرین با هدف حمایت از تولیدات داخلی و محصولات مراکز مهارت آموزی کوثر و همچنین بانوانی که در زمینه توسعه مشاغل خانگی فعالیت می کنند، در منطقه ۲۰ برپا شده است.

صفوی روزهای پایانی سال را فرصت مغتنمی برای عرضه تولیدات کارآفرینان برشمرد و ادامه داد: نمایشگاه ها و بازارچه های فصلی و مناسبتی بهترین فرصت برای آشنایی شهروندان با محصولات کارآفرینان است.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه مراکز مهارت آموزی کوثر زمینه توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و کارآفرین را به خوبی فراهم کرده است، افزود: در یک دهه گذشته ۱۲ مرکز کوثر و ۲۴ مرکز کارآفرینی در منطقه ۲۰ فعال و برای بیش از یک هزار شهروند اشتغالزایی شده است.

بازارچه خود اشتغالی کوثر منطقه ۲۰ در محله دولت آباد، میدان شهید بروجردی، جنب میوه و تره بار بروجردی دایر شده و دارای ۵۰ غرفه از تولیدات صنایع دستی، لوازم آشپزخانه، عرقیات گیاهی، و پوشاک است که شهروندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ از این فضای نمایشگاهی استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *