نسخه چاپی نسخه چاپی

تعریض و تکمیل جاده قمصر با اختصاص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار

معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان ری گفت: مرحله اول پروژه تعریض جاده قمصر بهباقرشهر و احداث دور برگردان با واگذاری به پیمانکار بزودی آغاز می‌شود.

9671

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی  نسیم ری، سید ناصر موسوی در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار داشت: در مرحله طرح تعریض و تکمیل این جاده به طول ۱۳۰۰ متر در حد فاصل روستای قمصر، با حفظ تاسیسات موجود در مسیر و با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال انجام خواهد شد.
موسوی در ادامه افزود:  با راه و شهرسازی و شرکت های برق، گاز و آبفار مکاتبات لازم و پایانی برای موافقت اجرا و رعایت نکات ایمنی این طرح صورت گرفته است.
وی اجرای این طرح را بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: این محور یکی محورهای پر تردد و حساس شهرستان محسوب می شود که متاسفانه سالانه شاهد تصادفات زیادی که بعضا منجر به فوت میشود ، هستیم؛ از این رو ساماندهی و تعریض این جاده در دستور کار قرار گرفت و اعتبارات لازم نیز در نظر گرفته شد.
وی در ارزیابی راههای شهرستان ری گفت : خوشبختانه با اقداماتی که در حوزه راههای شهرستان انجام شده است راههای شهرستان ری در وضعیت مطلوبی قرار دارد که تلاش می شود شاهد کاهش آمار تصادفات در جاده ها باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *