نسخه چاپی نسخه چاپی

امور فرهنگی به ویژه مساجد به خوبی رونق گرفته است

امام جمعه شهرری در دیدار نوروزی شهردار منطقه ۲۰ گفت: با توجه به فعالیت های شهرداری، امور فرهنگی به ویژه مساجد، به خوبی رونق گرفته است.

unnamed-(1)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری، حجت الاسلام و المسلمین سید علی شاهچراغی در جریان نخستین دیدار شهردار و مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ که به مناسبت آغاز سال جدید در دفتر امام جمعه برگزار شد، افزود: شهرداری در حوزه فرهنگ فعال عمل کرده است و شاهد رونق مساجد و امور فرهنگی هستیم.

حجت الاسلام شاهچراغی با اشاره به اینکه این فعالیت رضایت عامه مردم را نیز به دنبال داشته است، گفت: بر ماست که در نظام جمهوری اسلامی، خدمتی را از شهروندان دریغ نکنیم، هر چند که ما بیشتر به این خدمات و اثرات معنوی آن نیازمندیم.

امام جمعه شهرری در ادامه به بیان چند روایت در خصوص اجر و پاداش خدمت به خلق پرداخت و برای خدمتگزاران در سال جدید، آرزوی توفیق روزافزون کرد.

در ادامه سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ نیز ضمن تبریک سال جدید و ایام مبارک ماه رجب، گفت: بخش های مختلف مدیریت شهری منطقه ۲۰ در ایام نوروز در زمینه گردشگری، اسکان مهمانان نوروزی، راهنمایی مسافران و زائران و فعالیت های نگهداشتی و خدماتی در آماده باش کامل بوده است تا شهروندان روزهای نخست سال را در محیطی آماده و با رفاه کامل آغاز کنند.

صفوی افزود: تکریم از خانواده معظم شهدا یکی از مهمترین برنامه های این ایام بود که در قالب طرح مادران آسمانی، تورهای تهران گردی و ری گردی و همچنین دیدارهای نوروزی انجام شد.

وی به ابلاغ برنامه های سال ۹۶ اشاره کرد و یادآور شد: عوامل اجرایی حوزه های شهری منطقه ۲۰ بر اساس ویژه برنامه های تدوین شده آماده خدمات رسانی به شهروندان در سال جدید هستند.

شهردار منطقه ۲۰ اتمام پروژه های در حال اجرا و تحقق درخواست ها و نیازهای محله ای شهروندان که بر اساس نظر شورایاران و در قالب برنامه اجرایی محلات است را از مهمترین اقدامات سال ۹۶ مدیریت شهری این منطقه جنوبی برشمرد.

دیدار صمیمانه با امام جمعه شهرری، به مناسبت آغاز سال جدید و با حضور شهردار، معاونین، مشاوران، مدیران ارشد و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه ۲۰ در دفتر امام جمعه برگزار شد.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *