نسخه چاپی نسخه چاپی

محوطه ندامتگاه سابق«شفق» بی خبر فرو نشست

 پس از اعلام خبر فرونشست زمین در ندامتگاه سابق شفق، نیروهای آتش نشانی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

unnamed (91)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری، «وحید فروغی» با اعلام این خبر گفت: پس از اطلاع رسانی خبر حادثه، نیروهای امداد ونجات ایستگاه شماره دو آتش نشانی در محل حادثه واقع در خیابان ۶۰ متری قاسم آباد حضور یافتند و مشاهده کردند که بخشی از زمین داخل ندامتگاه سابق شفق فرو ریخته است که خوشبختانه در این حادثه کسی دچار آسیب نشده بود.

وی اظهار داشت : در راستای مصوبات شورای شهر کهریزک، نیروهای امانی واحد عمران پس از وقوع این حادثه در محل حضور یافته و اقدام به رفع معضل و ایمن سازی محیط کردند.

به گفته مسئول آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک، دلیل فرونشست زمین در دست بررسی قرار دارد و  احتمالا تخریب چاه یا قنات های زیرزمینی منجر به وقوع این حادثه شده است.

وی اظهار داشت: باتوجه به وجود قنات های متعدد در محدوده شهر کهریزک احتمال فرسایش دهانه قنات ها و فرونشست زمین وجود دارد از این رو ازشهروندان درخواست می شود در راستای افزایش ضریب ایمنی  منازل مسکونی و تجاری خود حتما بازبینی های مستمر را داشته باشند و در صورت مشاهده عوارض ناشی از نشست زمین قبل از وقوع حادثه  نسبت به رفع خطر اقدام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *