نسخه چاپی نسخه چاپی

افتتاح مرکز اوژانس در مجموعه ورزشی شهدای قاسم آباد

 مرکز اورژانس  ۳۳۹ قاسم آباد با حضور شهردارکهریزک مهندس عربی، اعضای شورای شهر ومهندس توکلی بخشدار کهریزک و مسئول پایگاه های اورژانس تهران   وجمعی از مسئولین مربوط به این بخش در مجموعه ورزشی شهدای قاسم آباد افتتاح شد.

unnamed (1)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری؛ «رامین عربی» با اعلام این خبر گفت: به منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان و کاهش عوارض حوادث جاده ای پیرامون شهر کهریزک، شهرداری فضای مناسبی را برای استقرار مرکز اورژانس جانمایی و پس از تجهیز در اختیار واحد مربوطه قرار داد .

شهردار کهریزک افزود: شهر کهریزک به دلیل همجواری با جاده های برون شهری و مراکز صنعتی همواره در معرض آسیب و وقوع حوادث پیش بینی نشده قرار دارد از این رو استقرار پایگاه اورژانس  و حضور به موقع نیروهای امدادرسان به محل حادثه می تواند بخش قابل توجهی از عوارض ناشی از این حوادث را کاهش دهد.

«رحمان آذرخرداد»، نایب رییس شورای شهر کهریزک نیز از افزایش سرانه فضاهای درمانی شهر در دوره چهارم شورا خبر داد و گفت: خوشبختانه با حمایت شهردار و رایزنی و پیگیری اعضای شورای شهر کهریزک، درمانگاه تخصصی امام حسین(ع) به بهره برداری رسید و اکنون ساخت بیمارستان شهر کهریزک نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مرکز اورژانس  به مناسبت روز اورژانس به بهره برداری رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *