نسخه چاپی نسخه چاپی

منتخب شورای شهر تهران: شهرداری باید به دنبال درآمدهای پایدار باشد

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی تهران، ری و تجریش با بیان اینکه شهرداری تهران مبالغ کلانی بدهکاری دارد افزود: برای حل مشکلات مالی و رفع بدهی های شهرداری باید این نهاد درآمد پایدار داشته باشد.

به  گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری به  نقل از ایرنا، حسن خلیل آبادی با تصریح به اینکه شهرداری با تراکم فروشی و درآمدهای غیر پایدار نمی تواند اداره شود افزود: برای تعریف درآمد پایدار برای شهر باید کارشناسان اقتصاد شهر ورود کنند.
وی گفت: از دولت دوازدهم نیز انتظار داریم تا سهم شهرداری در بخش های مختلف را بپردازد و برای اداره بهتر شهر و جلب نظر مردمی که حضوری پرشور در روز انتخابات داشتند به شهرداری و شورای شهر آینده کمک کند.
خلیل آبادی انتخاب شهردار را مهمترین اولویت شورای شهر تهران در آغاز فعالیت ذکر کرد و افزود: این شورا باید تلاش کند تا شهرداری کارآمد، توانمند، مقبول همه جریان ها و متخصص در امور شهری انتخاب کند تا پاسخگوی همه انتظارات باشد.
وی گفت: شورای شهر آینده برای رفع مشکلات در زمینه های شهرسازی، معماری، آلودگی هوا، ترافیک و روابط انسانی و فرهنگی حاکم بر شهر برنامه های مدونی دارد که محور آن مشارکت دادن همه شهروندان در اداره شهر از جمله تقویت شورایاری ها و سمن ها است.
خلیل آبادی با اشاره به اقدامات اخیر شهرداری در افزایش تعهدات خود افزود: هر اقدامی شهرداری از جمله استخدام های بی رویه و یا تعهدات مالی، مورد پذیرش شورای شهر آینده نیست و بهتر است که این نهاد در روزهای پایانی فعالیت خود اقدامات روزمره خود را انجام دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *