نسخه چاپی نسخه چاپی

جانشین سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران:۵۶ هزار نفر از شهرستان های استان تهران در مراسم ارتحال امام (ره) شرکت میکنند

جانشین سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران از حضور و  شرکت ۵۶ هزار نفر از شهرستان های استان تهران در مراسم بیست و هشتمین ارتحال امام(ره) خبر داد.

 fba02100-d960-41a7-8501-48c77a8c7986

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  نسیم ری، سرهنگ غلامرضا بوربور ثانی در نشست  خبری که  همزمان  با  بیست  و  هشتمین  سالگرد ارتحال  امام  خمینی(ره) برگزار شد،گفت: سهمیه هر ساله استان تهران ۱۰۰ هزار نفر بود که به علت شرایط خاص امسال که مراسم در ماه مبارک رمضان برگزار می شود به ۵۶ هزار نفر کاهش یافت.
وی گفت: دو ستاد در فرمانداری و نواحی بسیج هر شهرستان تشکیل شد که کار نام نویسی افراد را برای حضور در این مراسم انجام می دادند.
بوربور ثانی گفت: مراسم بیست و هشتمین ارتحال حضرت امام از ساعت ۱۸ تا ۲۰ روز ۱۴ خرداد با سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام راحل(ره) برگزار می شود و سپس از زائران حرم امام(ره) با افطار پذیرایی می شود.
وی گفت: همه پیش بینی های لازم امنیتی، امدادی و خدماتی شده است اما با توجه به اینکه مراسم امسال برای اولین بار در ماه مبارک رمضان برگزار می شود شرایط خاصی است که نیازمند دقت و توجه بیشتری است.
بوربور ثانی گفت: تلاش شده است تا پذیرایی افطار نیز با نظم انجام شود و کاروان ها می توانند هم در صحن ها و پهنه های پیش بینی شده از زائران خود پذیرایی کرده و یا افطار را در داخل اتوبوس ها تحویل عزاداران دهند.
وی گفت: با توجه به گرمای هوا و روزه دار بودن عزاداران تلاش شده تا اتوبوس های کولردار برای کاروان ها تامین شود تا در مسیر رفت و برگشت رفاه بیشتری وجود داشته باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *