نسخه چاپی نسخه چاپی

حضوربیش از۱۰ هزار نفر از اهالی کهریزک، باقرشهر، حسن‌آباد، قلعه‌نو در مراسم ارتحال امام(ره)

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح‌اله (ره) از حضور  بیش از۱۰هزارنفراز اهالی کهریزک، باقرشهر، حسن‌آباد، قلعه‌نو در  مراسم  ارتحال  امام(ره) با  هماهنگی این  ناحیه  خبر  داد.

photo_2017-01-19_21-07-31-2

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  نسیم  ری،  اصغر آرزومندی در نشست خبری ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) در بخش‌های کهریزک و قلعه‌نو شهرستان ری ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم اظهار داشت: امسال با متقارن شدن سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با ماه مبارک رمضان حال و هوای خاصی در بین زائران خواهد بود.

وی گفت: امسال تعداد ۸ هزار سهمیه عنوان شده که این سهمیه با فرمانداری و بخشداری تعیین و تایید شده که در همین خصوص حوزه‌ها چنیدن جلسه با قرارگاه شهید فهمیده با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه و … برگزار و سهمیه تمام حوزه‌ها اعلام و ثبت‌نام‌ها شروع شد ولی با  این و جود توان ما بر آمادگی بیش از این تعداد سهمیه است زیرا تعداد زیادی از مردم به‌صورت خودجوش و پیاده در این مراسم شرکت خواهند کرد و قطعاً تعداد زائران از منطقه (کهریزک، باقرشهر، حسن‌آباد، قلعه‌نو) بیش از ۱۰ هزار نفرخواهد رسید.

آرزومندی افزود: هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی برای ظلع شمالی ، پارکینگ برای آماده‌سازی و فضاسازی‌ها تحویل ناحیه حضرت روح الله (ره) شده که این ناحیه به مانند سال‌های قبل در بحث فضاسازی شهرری و روستایی نیز فعالیت‌هایی مانند تابلوهای شهری و نصب بنر در سطح شهر داشته که محوریت این کار توسط دهیاری‌ها و پایگاه‌های روستاها است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح‌الله(ره) در پایان گفت: در  این روز پک های آموزشی که درونشان فرمایشات و بیانات حضرت امام (ره) قرار دارد را در راستای فرهنگ‌سازی در اختیار زائران عزیز قرار می دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *