نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون امور عمرانی فرمانداری ری: بزرگترین درس امام به ملت، صرف فعل خواستن بود

معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ری، بزرگترین درس امام به ملت را خود باوری و صرف فعل خواستن دانست.

10341

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  نسیم ری، سید ناصر موسوی، معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه این شهرستان با اشاره به شخصیت  والای امام خمینی(ره) گفت: «امام نظامی را پایه گذاشت که در سطح دنیا حرفی برای گفتن دارد و این میسر نشد جز این که ملت ایران را به خودباوری رساند و به مردم فهماند که می توان با تکیه بر خویشتن، در مجامع عمومی سربلند شد.»
وی افزود: «امام به ما باوراند که ما می توانیم. همین خودباوری بود که باعث شد این نظام از گردنه های صعب تاریخی و از بحران سازی های بدخواهان به سلامت عبور کند.»
معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ری، کلام امام را کلامی نافذ دانست و اظهار داشت: «حضرت امام شخصیتی چند بعدی داشتند. هم از لحاظ معنوی بی نظیر بودند و هم از لحاظ سیاسی. کلام ایشان، کلامی نافذ بود که به دل هر شنونده ای می نشست. ایشان با این کلام، توانایی مردم را به خودشان باوراند.»
موسوی با اشاره به انتخابات اخیر و حماسه آفرینی ملت غیور ایران در آن، تصریح کرد: «امروز به برکت حضرت امام، نظامی داریم که در عرصه منطقه ای و جهانی می درخشد و به واسطه خودباوری که از امام به یادگار مانده، ایران در همه سطوح به نیرویی اثرگذار و قدرتی غیر قابل انکار بدل گشته است.»دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *