نسخه چاپی نسخه چاپی

اجرای طرح “بیت النور” در منزل شهید مدافع حرم

طرح جزء خوانی قرآنی “بیت النور” در منطقه ۲۰ با حضور شهردار و مدیران شهری این منطقه در منزل شهید مدافع حرم حسن غفاری برگزار و تابلوی تصویر این شهید پلاک کوبی شد.

unnamed

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم  ری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ همزمان با ماه مبارک رمضان و با هدف تقویت مراسم های خانگی ختم قرآن کریم طرح جزء خوانی قرآنی “بیت النور” در منازل شهدای منطقه ۲۰ در حال اجراست.

در راستای سلسله نشست های قرآنی این طرح معنوی، سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ نیز به همراه معاونان، شهرداران نواحی و مدیران ارشد، معتمدین و روحانیون این منطقه در منزل شهید مدافع حرم حسن غفاری حاضر شدند و ضمن قدردانی از مادرشهید غفاری، یک جزء قرائت قرآن کریم، به شهید این بیت هدیه کردند.

این مراسم با نصب و پلاک کوبی تابلوی تصویری شامل عکس و مشخصات شهید غفاری بر درب منزل این شهید پایان گرفت تا تصویر این شهید زینت بخش شهر و یادآور ایثار و از جان گذشتگی شهیدان شود.

بر اساس این گزارش طرح جزء خوانی “بیت النور” با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، گرامیداشت یاد و نام شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا به اجرا درآمده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *