نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی بودجه ۳۰۰ میلیارد ریالی بزرگ کهریزک در مسیر تولید و خدمت

شهردار کهریزک از تصویب بودجه ۳۰۰ میلیارد ریالی شهرداری کهریزک خبر داد.

عربی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ری، رامین  عربی باتوجه به پیش بینی پروژه ها و طرح های مورد نیاز شهر در سال جاری گفت: امسال اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال برای شهرداری کهریزک برآورد بودجه شده است که این رقم نسبت به سال گذشته افزایشی را در پی داشته است.

شهردار کهریزک  افزود: باتوجه به نامگذاری سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال « اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال»، بخش قابل توجهی از برنامه های اجرایی شهرداری را در مسیر ارائه خدمات به مناطق صنعتی شهر و ایجاد زیرساخت های لازم جهت جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و رونق چرخه صنعت ، کار و اشتغال عمومی متمرکز کرده ایم که بتوانیم نقش موثری در تحقق شعار سال ۹۶ داشته باشیم.

وی در ادامه به بودجه مالی شهرداری در ۴ سال اخیر اشاره کرده و گفت: در سال ۹۲ بودجه شهرداری کهریزک ۱۶۰ میلیارد ریال. در سال ۱۳۹۳ نیز بودجه تغییر چندانی نداشت و حدود ۱۸۰ میلیارد ریال پیش بینی برآورد تصویب گردید که علاوه بر امور جاری شهر توانستیم ۳۳ طرح عمرانی را در محلات مختلف شهر به اجرا دربیاوریم.

در سال ۹۴ بودجه شهرداری به مرز۱۹۰ میلیارد ریال رسید و اجرای  ۲۲ پروژه عمرانی ماحصل این بودجه در حوزه عمران شهرداری بود  و در سال ۹۵ نیز بودجه مصوب برای شهرداری کهریزک مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال  پیش بینی که ۶۰ درصد آن به واحد فنی و عمران تخصیص یافت که از محل این اعتبار۱۷ پروژه در قالب آسفالت معابر، جدولگذاری، نهرسازی، ساخت بوستان و….  در طول سال گذشته به اجرا درآمد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *