نسخه چاپی نسخه چاپی

طرح پایش تصویری در شهرها و روستاهای بخش کهریزک اجرایی می‌شود

 امین بابایی در نشست هم اندیشی با دهیاران بخش کهریزک با محوریت پایش تصویری و انتخابات ۱۴۰۰ بخش کهریزک، که با حضور بهرامی نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری و دهیاران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی بخش کهریزک برگزار شد، با بیان اینکه هزینه کرد در موضوع امنیت سرمایه‌گذاری است اظهار داشت: تأمین امنیت، مهّم‌ترین موضوع برای جوامع بشری است و دولت‌ها همواره برای امنیت جامعه خود هزینه ‌می‌کنند.

وی بیان کرد: هزینه برای تأمین امنیت یک سرمایه‌گذاری اجتماعی و حفظ آن یک همت جمعی می‌طلبد.

بخشدار کهریزک سپس با تأکید بر در نصب دوربین‌های نظارتی و پایش تصویری در سطح شهرها و روستاهای بخش کهریزک افزود: شهرداران و دهیاران موظف هستند نسبت به راه‌اندازی سامانه هوشمند پایش تصویری اقدامی جدی انجام دهند.

بابایی با بیان اینکه لازم است اعتبارات کافی و لازم در بودجه شهرداری‌ها لحاظ شود تصریح کرد: هزینه و اعتباری که برای استقرار این سامانه در نظر گرفته می‌شود نباید به‌هیچ‌وجه در محل دیگری هزینه شود؛ بنابراین تخلف از این موضوع با جدیت برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های بخش کهریزک استقبال بی‌نظیر شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای نصب دوربین‌های مداربسته در محدوده استحفاظی خود است و به نوعی کهریزک سرآمد اجرای این طرح در شهرستان ری شده است و تاکنون بخش عمده‌ای از روستاهای بخش کهریزک در راستای اجرای این طرح اقدام کرده‌اند.

بخشدار کهریزک در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری همزمان ۴ انتخابات در خرداد ۱۴۰۰ گفت: همه مقدمات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری باید براساس برنامه و زمان‌بندی دقیق قانونی فراهم شود.

بابایی همچنین با اشاره به اهمیت و آثار بسیار مهّم انتخابات در روند توسعه و تعالی کشور، به اهمیت موضوع تحقق مشارکت عمومی فراگیر در انتخابات ۱۴۰۰ اشاره و خاطرنشان کرد: شاخص اصلی در همه برنامه‌ریزی‌های انتخابات، اجرای دقیق قانون و در عین حال، زمینه‌سازی جلب مشارکت پرشور عمومی و امکان‌سازی برای ایفای نقش حداکثری مردم در تعیین سرنوشت خویش است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *