نسخه چاپی نسخه چاپی

شمارش معکوس برای افتتاح بوستان بزرگ‌مشاهیر کهریزک آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ری؛ علی یحیی پور؛ شهردار کهریزک از افتتاح بوستان مشاهیر در نیمه اسفندماه در روز درختکاری خبر داد.
وی با با اعلام این خبر گفت: بوستان مشاهیر با ۲۲۰۰۰ هزار متر مربع مساحت یکی از بزرگترین بوستان های شهرستان ری محسوب می شود که علاوه بر ارتقای سرانه فضای سبز، زیرساخت های مناسبی را برای فضای مناسب ورزشی، فرهنگی و تفریحی نیز ایجاد کرده است.

شهردار کهریزک در تکمیل این خبر گفت: بوستان مشاهیر با ۲۲۰۰۰ هزار متر مربع مساحت یکی از بزرگترین بوستان های شهرستان ری محسوب می شود که علاوه بر ارتقای سرانه فضای سبز، زیرساخت های مناسبی را برای  فضای مناسب ورزشی، فرهنگی و تفریحی نیز ایجاد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: اکنون فاز اول این بوستان قابل بهره برداری است که باتوجه به درپیش بودن روز درختکاری ، اقدامات لازم جهت بهسازی و زیباسازی فضای سبز این بوستان به طور ویژه در دستور کار حوزه فضای سبز شهرداری کهریزک قرار گرفته است که به منظور توسعه و تکمیل فاز دوم بوستان مشاهیر  در ۱۵ اسفند ماه همزمان با اجرای آیین پسندیده کاشت نهال، شاهد بهره برداری فاز اول بوستان نیز خواهیم بوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *