درباره ما

nasim

معرفی

پایگاه خبری و تحلیلی “نسیم ری”  یکی از معدود پایگاه های اختصاصی اطلاع رسانی ری است  که با هدف صرفا انتشار اخبار و رویدادهای شهر بدون هرگونه موضع گیری سیاسی و در قالب یک تریبون آزاد شکل گرفته است .

ما با  رعایت اصول و اخلاق حرفه روزنامه نگاری، مرامنامه کوتاه و مختصری را برای خود در نظر گرفته ایم که بر اساس منشور؛ مهمترین هدفمان ما اطلاع رسانی سریع و به موقع اخبار  است وبرآنیم تا ضمن رعایت سرعت در انتشار اخبار، دقت در صحت خبر و امانتداری را نیز رعایت کنیم.

یکی دیگر از مواردی که رعایت آن برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، عدم وابستگی این پایگاه خبری به هرگونه حزب و جناح سیاسی است و بر آن هستیم تادر کنار انتشار اخبار همه گروه های سیاسی، نقد و انتقادات مربوطه را نیز بدون هرگونه قرض ورزی و اعمال سلیقه سیاسی به رشته تحریر درآوریم.

نام “نسیم ری” عاریه گرفته شده از روزنامه “نسیم شمال” سید اشرف الدین حسینی قزوینی گیلانی است که با توجه به وجود مدفن این روزنامه نگار، شاعر و نویسنده در آرامستان ابن بابویه(ره) بر آن شدیم تا نام و یاد و خاطر این روزنامه نگار وارسته دوران مشروطه را گرامی بداریم

و در پایان باز هم تاکید داریم که مهمترین هدف ما از راه اندازی این پایگاه خبری، شفاف سازی و اطلاع رسانی  اخبار و وقایع شهر است که امیدواریم با حمایت و همکاری نهادهای مختلف بتوانیم در این راه ثابت قدم باشیم.

 شروع فعالیت : سیزدهم رجب همزمان با میلاد باسعادت حضرت امیرالمونین علی ( ع )

ارتباط باما

آدرس: شهرری- سه راه ورامین- مجتمع پردیس- طبقه اول-واحد ۴

تلفن تماس: ۵۵۹۰۶۸۸۵-۰۲۱

کدپستی:۱۸۴۸۹۱۵۳۷۵

پست الکترونیکی: nasimrey.ir@gmail.com

Pin It تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *